top of page

Smart City Poland Award 2022

W 2022 roku spośród 17 nadesłanych zgłoszeń nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I Nagroda w konkursie Smart City Poland Award 2022
dla Urząd Miasta Sopotu - Sopot City Hall w kategorii
"Innowacyjna gospodarka" za projekt "System Inteligentnego Zarządzania Energią dla 25 obiektów publicznych w mieście Sopot"
 
I Nagroda w konkursie Smart City Poland Award 2022 dla Solwena Sp. z o.o. w kategorii "Innowacyjna gospodarka" za projekt "System Inteligentnego Zarządzania Energią dla 25 obiektów publicznych w mieście Sopot"

I Nagroda w konkursie Smart City Poland Award 2022 Urząd Miasta i Gminy Piaseczno w kategorii "Infrastruktura miejska" za projekt "Wdrożenie rozwiązań SmartCity w Gminie Piaseczno"

I Nagroda w konkursie Smart City Poland Award 2022 dla Emitel S.A. w kategorii "Infrastruktura miejska" za projekt "Wdrożenie rozwiązań SmartCity w Gminie Piaseczno"

I Nagroda w konkursie Smart City Poland Award 2022 dla ForProgress w kategorii "E-usługi" za projekt "Baza Zarządzania Energią - robotyzacja procesu pozyskiwania dokumentów za energię elektryczną" 

I Nagroda w konkursie Smart City Poland Award 2022
dla Urządu Miasta Bydgoszczy w kategorii "E-usługi" za projekt "Baza Zarządzania Energią - robotyzacja procesu pozyskiwania dokumentów za energię elektryczną"

I Nagroda w konkursie Smart City Poland Award 2022 dla Orange Polska S.A. w kategorii "The Most Smart City Award" za projekt "Smart city Szczecin"

I Nagroda w konkursie Smart City Poland Award 2022
dla Miasta Szczecin w kategorii "The Most Smart City Award" za projekt "Smart City Szczecin"

I Nagroda w konkursie Smart City Poland Award 2022
dla INVENTIA Sp. z o.o. - Telemetry, telematic, IIoT, MQTT systems. w kategorii "Ochrona środowiska" za projekt "System Agreus w zarządzaniu podlewaniem w Arboretum w Rogowie"

I Nagroda w konkursie Smart City Poland Award 2022
dla GMV  w kategorii "Transport" za projekt "Poprawa infrastruktury przystanków autobusowych w Toruniu poprzez budowę systemu informacji pasażerskiej w czasie rzeczywistym oraz modernizację przystanków"

Wyróżnienie w konkursie Smart City Poland Award 2022 dla Vector Software Group w kategorii "Transport" za projekt "Umożliwienie zakupu biletów kolejowych przy pomocy aplikacji mobilnej"

Wyróżnienie w konkursie Smart City Poland Award 2022 dla Orange Polska S.A. w kategorii "Infrastruktura miejska" za projekt "Smart Light - inteligentny system do zarządzania oświetleniem miejskim"

Gratulujemy Zwycięzcą!!! :)

bottom of page