Opinie Wystawców

Smart City Expo Poland

2019

Gospoarka obiegu zamkniętego

Smart City Expo Poland to świetnie zorganizowane,  jedyne tego typu targi branżowe w Polsce. Co istotne, organizator zadbał o uczestnictwo  w targach nie tylko wystawców ale także potencjalnych klientów na rozwiązania  z dziedziny Smart City, co  w wypadku naszej firmy zaowocowało wieloma dobrze rokującymi spotkaniami i rozmowami. Z całą pewnością BIT S.A. weźmie udział w kolejnej edycji tego wydarzenia.

Zdzisław Karwowski 

Prezes Zarządu BIT S.A.

Gospoarka obiegu zamkniętego

Udział  w  pierwszej  edycji  targów  Smart  City  Expo  Poland przyniósł nam to, co  w tego rodzaju wydarzeniach najważniejsze. Zapoczątkował wiele ciekawych biznesowych  relacji  opartych  o  temat,  którym  jesteśmy  żywo  zainteresowani, a więc wykorzystania nowych techologii w celu poprawy jakości życia mieszkańców miast. Warta podkreślenia jest pozytywna atmosfera, która towarzyszyła przedsięwzięciu i faktyczne dopasowanie wystawców do jego idei przewodniej. 

Marketing Manager at Cybercom Group

Anna Fuks

Gospoarka obiegu zamkniętego

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pierwszej edycji targów Smart City Expo.
Była to dla nas bardzo udana impreza, ponieważ spotkaliśmy wielu nowych klientów zainteresowanych nasza ofertą i nawiązaliśmy współpracę z kilkoma wystawcami.
Lokalizacja naszego stoiska umożliwiła nam udział we wszystkich prelekcjach, które były bardzo innowacyjne i inspirujące.
Istotnym elementem imprezy były warunki – klimatyzowany obiekt, łatwy dojazd oraz bezpłatny parking.
Planujemy     udział w kolejnej edycji imprezy.

Tomasz Sepioło 

Prezes Zarządu SOLIX Sp. z o.o. Sp.k.

Gospoarka obiegu zamkniętego

Targi Smart City Expo 2019 w Łodzi były dla mnie miłym zaskoczeniem. Mimo że była to pierwsza edycja wydarzenia, udział w niej wzięło kilkudziecięciu poważnych wystawców. Panel konferencyjny toczący się równolegle do targów, okazał się dobrym pomysłem i podnosił atrakcyjność imprezy. Gdybym dzisiaj miał podejmować decyzję dotyczącą kolejnej edycji, byłaby ona pozytywna.  

Brand Manager

Igor Dercz 

Gospoarka obiegu zamkniętego

Konieczność zmian w sposobie postrzegania miast, jak również szereg wyzwań towarzyszących zmianom klimatu wymusza na samorządowcach, biznesmenach, ale również zwykłych obywatelach wprowadzanie w swoim otoczeniu nowych nawyków, modernizacji najbliższej przestrzeni. Jak jednak funkcjonować w świecie, gdzie najcenniejszym zasobem jest informacja, a doba ma 24 h?    Gdzie w krótkim czasie można oszacować jakie są realne oferty na rynku z zakresu szeroko rozumianego rynku Smart City. Na to pytanie potrafili odpowiedzieć organizatorzy SMART CITY EXPO. Jako wystawca na I edycji tych targów możemy szczerze polecić tą inicjatywę i zachęcić do łączenia potencjałów na tego rodzaju przedsięwzięciach w kolejnych latach. Bez budowania sektorowej sieci networkingowej rozwój naszych miast nie będzie tak dynamiczny, jakim być może, co jednoznacznie przekłada się również na rozwój naszych biznesów

Anna Różańska

Dyrektor Polskiego Stowarzyszenia Elektromobilności